Technology

Zaprezentowana przez Rafała Brzozowskiego pieśń zbyt banalna na miejsce w finale turnieju Eurowizji! Markotny koniec epizodu Rafała Brzozowskiego z Eurowizją.

26.05.2021, 08:13 0 komentarzy
Zaprezentowana przez Rafała Brzozowskiego pieśń zbyt banalna na miejsce w finale turnieju Eurowizji! Markotny koniec epizodu Rafała Brzozowskiego z Eurowizją.

Nasza ojczyzna zazwyczaj nie porywała publiki w trakcie zawodach Eurowizji i bardzo dobrze mieć tego świadomość. Najczęściej Polski najpotężniejszym triumfem jest kwalifikacja do finału, gdzie zajmowaliśmy najdalsze pozycje. W roku ubiegłym Eurowizję odwołano, ponieważ panowała epidemia COVID-19, która zatrzymała nie jedynie Stary Kontynent, lecz także całą planetę. W tegorocznej edycji gwiazdą Polski na konkursie Eurowizji był Brzozowski, który miał marzenie wzbudzić zachwyt sympatyków muzyki piosenką pod tytułem "The Ride". Sporo reporterów nie było uradowanych z wyboru reprezentanta naszego kraju, lecz ostatecznie do zmiany nie doszło. Na nasze nieszczęście ponownie byliśmy zmuszeni pożegnać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Brzozowski Rafał, który był reprezentantem naszego kraju na Eurowizji nie zachęcił do siebie europejskiej widowni i dlatego właśnie wyeliminowany został na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego turnieju piosenki europejskiej.

Telewidzowie z Polski bez wątpienia są już niezwykle zamroczeni tego rodzaju rozwojem sytuacji. Należy być tego świadomym, że "The Ride" a więc przyśpiewka prezentowana ze strony Brzozowskiego Rafała była po prostu przeciętna. Nie ma nic ekscytującego w tym kawałku co by mogło wprawić w ekscytację europejskich widzów. To jest kolejna edycja turnieju piosenki europejskiej, w trakcie którego ambasador Polski nie umie dostać się do finału. Od wielu lat dobieranie ambasadorów naszego kraju na konkurs Eurowizji nie idzie nam zbyt dobrze i bez wątpienia można dostrzec to. Bardzo dobrze w takim przypadku liczyć na to, iż w przyszłym roku nasz ambasador będzie w stanie wejść do batalii finałowej o zwycięstwo w turnieju europejskiej piosenki. W takiej sytuacji bardzo ważne jest to, żeby wziąć prawidłowego przedstawiciela, który będzie w stanie olśnić europejską widownię. W przeciwnym wypadku kolejny raz nie będziemy mieli możliwości do finału w konkursie europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz