Technology

Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

18.03.2021, 11:23 0 komentarzy
Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

W ostatnich dniach, czyli 7 marca o 20 zaistniał wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O dyskusji tej szybko zrobiło się bardzo głośno i wciąż jest to jeden z przodowniczych tematów wśród różnych mediów. Był to pierwszy wspólny wywiad księcia Harry'ego i Meghan po wyrzeczeniu się pary z rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Podczas rozmowy z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Na rozmowie ujawniły się zarzuty obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Oprócz tego, w oparciu upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w królewskiej rodzinie stoją właściwie po stronie królowej Elżbiety jak i pozostałych członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Mimo to nie da się zaprzeczyć, iż poparcie jest nadzwyczaj odmienne, w zależności od upodobań politycznych oraz wieku. Brytyjskie media , iż jeżeli Harry i Meghan zapragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili ostatecznie swoją okazję. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła również problem myśli samobójczych Meghan i tego, że książe nie widział wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam określił.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zmotywowali czwórkę profesjonalistów analizujących w mediach kwestie rodziny królewskiej na omówienie wywiadu dwa dni przed jego emisją. Doświadczeni eksperci, w tym dawny prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, omówili całą rozmowę, zarzucając w ten sposób Oprah Winfrey subiektywizm a z kolei Markle używanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym i księżną Meghan został ukazany w wieczornym TVN24. Co ciekawego rozmowę tą obserwowało średnio mniej więcej 1mln odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy wiceliderem rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Równocześnie mówi się, iż wywiad ten jedynie potwierdził informacje dotyczące Winfrey jako redaktorki, która jest w stanie wyciągnąć z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Uwzględniając szokujące rewelacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bez wątpienia można przyznać, iż fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieustannie omawiany.

Zostaw komentarz