Technology

Słaby występ drużyny polskiej na otwarcie eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - porażka z drużyną Czech!

27.06.2023, 11:38 0 komentarzy
Słaby występ drużyny polskiej na otwarcie eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - porażka z drużyną Czech!

Koszmarne spotkanie polskiej drużyny narodowej na początek zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - porażka z reprezentacją Czech!

Ubiegły mundial w wykonaniu polskiej kadry narodowej nie był zbyt udany. Nasi reprezentanci rzecz jasna zdołali awansować do fazy play-off, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Wielbiciele piłkarscy z Polski zgodnie sądzili, iż zmiana na pozycji selekcjonera jest wymagana. I właśnie z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Nowym selekcjonerem polskiej drużyny został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym przeciwnikiem była reprezentacja Czech. Było to pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niezwykle istotne było to, by zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w kadrze Polski były fantastyczne, jednakże weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Narodowa reprezentacja Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole już po 3 minutach pojedynku. Zarówno dla kibiców zebranych na trybunach w Pradze, jak i graczy to było gigantyczne zaskoczenie. Od samego początku spotkania zawodnicy czeskiej drużyny narodowej prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych zawodników i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej połowie to się zmieni. W drugiej części tego starcia polska kadra grała trochę lepiej, jednakże to Czesi strzelili gola numer trzy. Kuchta był zdobywcą gola numer trzy w 64. minucie spotkania. Zawodnicy polskiej drużyny narodowej zdołali strzelić tylko jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem spotkania. Należy podkreślić fakt, że ten pojedynek w wykonaniu zespołu Polski był tragiczny. Bez cienia wątpliwości nie w ten sposób debiut w zespole narodowym Polski wyobrażał sobie portugalski trener Santos. Kadra narodowa Polski zmierzy się z czeskim zespołem narodowym w drugim spotkaniu zmagań eliminacyjnych. W tym pojedynku kadra Polska musi zatriumfować.

Zostaw komentarz