Technology Technology Technology

Dzielenie konta z przyjaciółmi może się okazać o wiele bardziej zawiłe! Pojawi się za jakiś czas nowy system uwierzytelniania na portalu Netflix.

08.06.2021, 15:47 0 komentarzy
Dzielenie konta z przyjaciółmi może się okazać o wiele bardziej zawiłe! Pojawi się za jakiś czas nowy system uwierzytelniania na portalu Netflix.

Wielbiciele filmowych produkcji a także produkcji odcinkowych mogą być coraz bardziej zmartwieni, ponieważ z internetowej sieci przychodzą nieprzyjemne informacje. Nazywana jako Netflix strona VOD myśli o tym żeby zabronić swoim płatnikom podzielność kont. To była do tego momentu naprawdę poręczna i bardzo popularna praktyka. Za pojedynczy abonament opłatę pokrywa dużo abonentów i oni mają możliwość przebywać w zróżnicowanych miejscach. W rozrachunku finalnym strona internetowa z VOD Netflix nie zapowiedziała absolutnego obostrzenia współdzielenia kont, jednakże zadecydowała skompilować pewnego rodzaju ograniczenie. Platforma internetowa z VOD Netflix planuje to by zatrzymać dzielenie kont płatnikom, którzy nie pomieszkują w tym samym pomieszczeniu. Na telewizorowych ekranach widnieć będzie obwieszczenie, które na calu ma wymusić na abonamencie uwierzytelnienie tego, że to właśnie on jest głównym posiadaczem. Zatwierdzający ciąg znaków na przypisany adres albo nr telefonu ma w planach przesyłać ten lider pośród internetowych serwisów VOD. Osoby korzystające z abonamentu powinni w sytuacji jak ta wiedzieć o tym, że mogą się pojawić przekształcenia w korzystaniu z internetowego serwisu VOD Netflix.

Zostaw komentarz