Technology

Betfan bonus

20.10.2020, 10:12 0 komentarzy
Betfan bonus

Jakim sposobem można zdefiniować bukmacherskie zakłady?


Stawianie zakładów przez internet polega na przypuszczeniu czy dane zajście, przeważnie z dziedziny sportu aczkolwiek nie tylko, będzie miało miejsce. Z jednej strony w sportowych zakładach występuje klient, po prostu część obstawiająca mecz, a z drugiej operator - spółka, która potwierdza wybór gracza na opisanych przez niego regułach. Zazwyczaj zakłady zawierane są na piłkę nożną.


W którym miejscu zacząć obstawianie?


Rejestracja u bukmachera internetowego będzie czynem fundamentalnym.


Musimy mieć na uwadze to, że na terenie Polski obowiązuje ustawa hazardowa, zgodnie z którą typy bukmacherskie mają prawo zatwierdzać jedynie działający według prawa operatorzy, posiadający licencję Ministra Finansów. Założenie konta oraz jego zweryfikowanie przez zakład to więc elementarny oraz musowy krok. Jeśli więc jesteśmy pewni, że z obstawiania mamy zamiar uzyskać realne źródło dochodów, trzeba skupiać się typowaniu konkretnej dziedziny zdarzeń, wybranej dziedziny albo rodzaju zakładów, jak choćby zakłady w trakcie rozgrywek. Taka specjalizacja to także dokładniejsze sprawdzanie statystyk, bardziej trafne spostrzeżenia a co za tym idzie na pokaźniejsze profity bukmacherskie.


Czemu warto postawić swój własny zakład bukmacherski?


Klient bukmachera, typując konkretne zajście określa kwotę pieniędzy, którą jest w stanie postawić, po to by dostać daną ilość postawionych środków. Kwotę tę określamy jako stawką zakładu bukmacherskiego. Bukmacher zatwierdzający zakład określa kurs wyrażające czy dane zajście zostanie później rozliczane. Tak zwany kurs okazuje się sposobem przedstawienia prawdopodobieństwa zajścia wydarzenia na kuponie bukmacherskim. Stawka zakładu zwielokrotniona przez kurs zakładu daje możliwą wygraną lub przegraną. Obstawiając zakłady można więc fajnie zarobić, trafiając dany zakład czy też stracić postawione fundusze w nietrafionym zakładzie.


betfan kod promocyjny


Co to są zakłady live?


Obstawianie wydarzeń live to najbardziej doceniana i jedna z najpopularniejszych metod stawiania zakładów przez klientów firm bukmacherskich. Pozwala ona na stawianie zakładów w trakcie trwania konkretnego spotkania tenisowego. To nic innego jak wyjątkowy rodzaj typowania, którą prezentują bukmacherzy internetowi. Obstawiając zakłady w czasie trwania meczu możemy w tym samym momencie obserwować spotkanie na żywo i szybko reagować na zdarzenia typując zakłady.

Zostaw komentarz