Znamy skład Domu Modelek w Top Model!

24.09.2020, 13:23 0 komentarzy
Znamy skład Domu Modelek w Top Model!

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Znane jury a także prowadząca Joanna Krupa to rzeczywiście przepis na sukces, co udowadniają dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zgromadzonych przed telewizorami. Dodatkowo gościnnie zawita sporo cenionych i znanych w świecie mody figur, jak chociażby znane modelki, redaktorki pism o modzie, czy też fotografowie światowej sławy.

Tym razem konkurować ze sobą będzie czternastu uczestników, wśród których są też osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Bilet w kolorze złota jury przyznaje osobie, która posiada rzeczywiste możliwości do zostania modelką lub modelem, co skutkuje tym, że owy uczestnik od razu przechodzi do domu Top Model. Z kolei srebrny bilet jest głosem użytkowników Internetu, którzy oddali głos swojego faworyta, który nie musi uczestniczyć w castingach i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli dalszy etap.

Czego można się spodziewać w tej edycji Top Model?

Top Model oferuje nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, więc co edycję zgłoszenia wysyła dużo chętnych. W odcinkach na uczestników czekają różne konkurencje, które mają sprawdzić, czy uda im się odnaleźć w prawdziwym świecie mody. Zadaniem jury jest ocenienie ich zmagań i zadecydowanie o tym, który uczestnik odpadnie w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość powrotu do programu po eliminacji, dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, zapewniając pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". Podczas tego sezonu również poznamy, który z nich będzie następnym zwycięzcą programu Top Model. O tytuł konkuruje wielu wartych uwagi uczestników, dlatego z pewnością warto jest śledzić emitowane odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz