Technology

Zaskakujący rezultat w rundzie pierwszej rozgrywek Ligi Europy! Warszawska Legia wysunęła się na lokatę numer jeden w grupie C po tym jak ograła moskiewski Spartak!

16.09.2021, 12:40 0 komentarzy
Zaskakujący rezultat w rundzie pierwszej rozgrywek Ligi Europy! Warszawska Legia wysunęła się na lokatę numer jeden w grupie C po tym jak ograła moskiewski Spartak!

piłkarskie drużyny z Polski bardzo rzadko gwarantują swoim fanom optymistyczne odczucia w europejskich zmaganiach i warto uświadomić to sobie. Przywykliśmy do tego, że w większości przypadków polskie zespoły błyskawicznie ponoszą klęski w kwalifikacyjnych rozgrywkach i kończą swoją przygodę w rozgrywkach europejskich. W trwającym w tej chwili sezonie kibice piłki nożnej z Polski mogli być jednak delikatnie bardziej zachwyceni z formy piłkarskich zespołów. Finalnie wyłącznie Warszawska Legia zakwalifikowała się do zmagań grupowych zmagań europejskich, jednak reszta drużyn na etapie eliminacji radziła sobie naprawdę solidnie. Jednakże teraz chcemy skoncentrować się na grze warszawskiej Legii, która podczas wieczoru w środę zaczęła zmagania w grupowej fazie Europa League. Rywalem w pierwszym pojedynku grupowej fazy był Spartak z Moskwy, a więc naprawdę mocny zespół wywodzący się z Rosji.

Przed tym starciem wielu dziennikarzy jednogłośnie twierdziło, iż Legii naprawdę trudno może być starać się o jakiekolwiek punkty. Przed tym starciem Spartak Moskwa wydawał się klubem znacznie bardziej mocniejszym i mistrz polskich rozgrywek musiał się naprawdę postarać, by zdobyć chociaż remis podczas tego spotkania. Rzeczywistość wyglądała jednak inaczej, co bez wątpienia jest wesołą nowiną dla kibiców futbolu z naszego kraju. Od początku spotkania zawodnicy szkoleni przez Michniewicza zagwarantowali drużynie gospodarzy i w paru przypadkach znaleźli się blisko ustrzelenia gola. Zawodnicy Spartaka bez żadnych wątpliwości byli mocno zaskoczeni tym, w jakim stylu ten pojedynek rozgrywają gracze mistrza PKO Ekstraklasy. Niesamowicie rozważna była taktyka mistrza naszego kraju i można było w niej dostrzec pomysł na ten mecz. W chwili, kiedy na tablicy pojawiła się 90. minuta pojedynku mogło się wydawać, iż spotkanie zostanie zakończone wynikiem remisowym. Jednak w doliczonym czasie przez arbitra zawodnicy mistrza polskiej Ekstraklasy zorganizowali błyskawiczną kontrę, która zakończyła się golem dla zespołu przyjezdnych strzelonym przez Kastratiego. Jeszcze w końcówce spotkania zawodnicy moskiewskiego Spartaka jeszcze starali się strzelić bramkę wyrównującą, ale zabrakło im paru minut i to właśnie zawodnicy mistrza rozgrywek polskich mogli celebrować trzy oczka.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane