Technology

Szymański Damian strzelił gola i został nazwany herosem kadry Polski! Ogromne doznania w doliczonym czasie gry meczu z Anglikami!

09.09.2021, 08:11 0 komentarzy
Szymański Damian strzelił gola i został nazwany herosem kadry Polski! Ogromne doznania w doliczonym czasie gry meczu z Anglikami!

Od dawna wiadomo, iż polska kadra rozgrywająca mecze na byłym stadionie dziesięciolecia bywa bardzo ciężka do zatrzymania. Tracimy punkty na tym boisku naprawdę rzadko kiedy i należy mieć świadomość tego, że duża zasługa w tym piłkarskich kibiców z Polski. Gdy Narodowy zapełnia się do ostatniego krzesełka gracze naszej kadry dostają nadprogramowego zastrzyku umiejętności. Podopieczni selekcjonera Sousy w eliminacyjnych zmaganiach do mistrzostw świata spisują się do tej pory nieźle, ale ich forma oddalona jest od ideału. Na wieczór w środę naszych reprezentantów czekał niezwykle trudny test, jakim był z pewnością pojedynek z angielskim zespołem. Każdy wielbiciel piłkarski z Polski był w stanie zrozumieć to, jak ciężkim rywalem w dziejach spotkań polskiej drużyny są reprezentanci Anglii. Nie było miejsca na wahania w takim przypadku, ponieważ najważniejsze było zgarnięcie największej ilości punktów.

Przed tym spotkaniem reprezentacja Polski była odgórnie skazywana na porażkę. Warto z pewnością wziąć pod uwagę fakt, że piłkarze Polski zazwyczaj naprawdę bardzo mobilizują się na spotkania z dużo silniejszymi. Podczas tej batalii było dokładnie tak samo i warto brać pod uwagę to, przez chwilę mogliśmy nawet pomyśleć, iż nasza kadra powalczyć może o 3 punkty z Anglikami. dla drużyny Polski było to niesamowicie trudne 90 minut i bez najmniejszych wątpliwości należy ich pochwalić za rywalizację do końca meczu. W momencie, kiedy gola w osiemdziesiątej minucie zdobył Kane Harry mogło się wydawać, iż to może być zakończenie marzeń o korzystnym rezultacie. Polska narodowa drużyna do końca spotkania szukała szansy do strzelenia bramki i nie zamierzała poddać się. Piłkarz AEK Ateny Szymański Damian w dodatkowym czasie meczu, który doliczył sędzia zdobył gola na wagę rezultatu remisowego. Z pewnością była to specjalna okoliczność w przypadku tego polskiego gracza. Na szczęście polska drużyna narodowa była w stanie wyłuskać remis na warszawskim stadionie w batalii z angielską narodową drużyną i w ten sposób w dalszym ciągu posiada naprawdę duże szanse na promocję do katarskiego mundialu.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane