Technology

Messi nie jest już zawodnikiem Dumy Katalonii! Jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii futbolu zmienia drużynę na PSG!

22.08.2021, 09:18 0 komentarzy
Messi nie jest już zawodnikiem Dumy Katalonii! Jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii futbolu zmienia drużynę na PSG!

Roszady transferowe piłkarskich drużyn podczas przerwy pomiędzy ligowymi zmaganiami zapewne są często ekscytujące. Jednak to, co mieliśmy szansę zobaczyć podczas letniego okienka transferowego zdziwiło ogromną ilość sympatyków piłki nożnej. Wszyscy byli przekonani, że Messi Leo będzie zawodnikiem Barcelony do zakończenia swojej kariery. Jednak drużyna z Hiszpanii ma problemy finansowe i argentyński piłkarz nie mógł nic zrobić, był zobligowany opuścić zespół. Paris Saint-Germain okazał się klubem, który zdecydował się zatrudnić skrzydłowego narodowej kadry Argentyny. Ciekawą ofertę kontraktu, którą były już zawodnik Blaugrany zatwierdził zaoferował argentyńskiemu graczowi klub z Francji. Należy podkreślić fakt, iż to z całą pewnością wiekopomna chwila w historii europejskiej piłki nożnej. Piłkarscy wielbiciele od dziś będą mieli okazję oglądać popisy Lionela Messiego na francuskich stadionach. Bez żadnych wątpliwości naprawdę sporo osób zainteresowane będzie tym, jak gracz z Argentyny sobie poradzi w nowym zespole. Messi stworzy tercet z takimi graczami, jak Kylian Mbappe a także Neymar Jr, co zapewnić może wicemistrzowi Francji ogromną sumę trofeów.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane