Bramkowy remis w starciu polskiej reprezentacji z kadrą Rosji. W kolejnym tygodniu zaczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej!

09.06.2021, 08:30 0 komentarzy
Bramkowy remis w starciu polskiej reprezentacji z kadrą Rosji. W kolejnym tygodniu zaczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej!

Z pewnością futbol to najchętniej oglądana dyscyplina sportu w naszym państwie. Nie powinno więc nikogo zadziwiać to, że ogromna ilość fanów piłkarskich czeka na zbliżające się Mistrzostwa Europy. Grać będzie na nich reprezentacja naszego kraju, która walczyć będzie w grupowych rozgrywkach z hiszpańską drużyną, Słowacją a także Szwecją. To nie są łatwi przeciwnicy, jednakże posiadamy duże szanse na wyjście z grupy i dobrze to zaznaczyć. Naprawdę ważne będzie w tym przypadku to, aby przedstawić się z najwybitniejszej strony. Drużyna narodowa w ten wtorek zagrała mecz towarzyski z rosyjską kadrą, która również wystąpi na Starego Kontynentu mistrzostwa. Kibice piłkarscy mogli być bez żadnych wątpliwości zadowoleni, gdyż pierwszy raz od wielu miesięcy mogli się stawić na stadionie. W batalii tej zabrakło jednak wiele akcji podbramkowych i na koniec drużyna narodowa zagrała na remis z rosyjską drużyną 1:1. Dla polskiej reprezentacji gola już w 4 minucie ustrzelił Świerczok Jakub, z kolei dla Rosji trafił Karawajew Wiaczesław.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane