Technology

Bardzo dobry pokaz umiejętności Lewandowskiego Roberta. Triumfator Ligi Mistrzów bez żadnych problemów pokonuje drużynę Augsburga!

25.01.2021, 14:35 0 komentarzy
Bardzo dobry pokaz umiejętności Lewandowskiego Roberta. Triumfator Ligi Mistrzów bez żadnych problemów pokonuje drużynę Augsburga!

Kibice rozgrywek piłkarskich w Polsce od wielu lat mają świadomość tego, jak fenomenalnym graczem jest Lewandowski Robert. Najskuteczniejszy piłkarz Triumfatora Ligi Mistrzów, a więc mistrza Niemiec w każdym meczu pokazuje, iż jest na dzień dzisiejszy najlepszym zawodnikiem w Europie. Nikogo nie zaskakuje więc to, iż znowu zaprowadził swój klub do wygranej w rozgrywkach Bundesligi niemieckiej. W środę wieczór oponentem triumfatora Ligi Mistrzów była drużyna Augsburga. W barwach tego klubu występuje Rafał Gikiewicz, który gra na pozycji bramkarza.| Na pozycji bramkarza w koszulce tej drużyny gra Gikiewicz. W tym meczu widzowie mogli zobaczyć jedynie jednego gola. Autorem gola, która dała triumf Bawarczykom był oczywiście Lewandowski, który pewnym uderzeniem wykorzystał rzut karny w 13. minucie tego spotkania. Powinniśmy zaznaczyć, iż zwycięstwo Bayernu mogło być wyższe, lecz świetny pojedynek rozegrał Gikiewicz, który zaliczył dużo istotnych obron. Triumf w tym spotkaniu dała okazję drużynie mistrza Niemiec ugruntować się na prowadzeniu w klasyfikacji Bundesligi. Kapitan drużyny narodowej został zdjęty po 66. minutach, gdyż nabawił się urazu.

W kilku ostatnich tygodniach triumfator Ligi Mistrzów ani trochę nie był podobny do drużyny, która w zeszłym sezonie wygrywała wszystkie możliwe turnieje na Starym Kontynencie. Od początku tego starcia mieliśmy okazję dostrzec, iż mistrz Bundesligi ma chęć zaprezentować się z najlepszej strony. Zawodnicy Hansiego Flicka weszli w to starcie niezwykle intensywnie i szybko zdołali zdobyć gola. Trzeba mieć na uwadze to, iż to z pewnością nie był wybitny mecz ze strony drużyny triumfatora Ligi Mistrzów. Mimo to, że Ausgburg nie tworzył zbyt wielu niebezpiecznych akcji to Bayern nie był w stanie ustrzelić więcej bramek. Rafał Gikiewiecz prezentował się bardzo dobrze w tym starciu i w tym przypadku należy go chwalić. Olbrzymim kłopotem Bayernu była produktywność. Piłkarze Bayernu oddali na bramkę bronioną przez bramkarza z Polski ogromną ilość uderzeń, ale udało im się strzelić jedynie jedno trafienie. Wygrana pozwoliła mistrzowi Niemiec usadowić się na pierwszej pozycji w ligowej tabeli. Walka o mistrzostwo kraju wydaje się zapowiadać naprawdę ciekawie. Bez wątpienia finalne rozstrzygnięcie ligi nie nastąpi tak szybko, jak w zeszłych latach, gdy Bayern wprost rozjeżdżał drużyny przeciwne.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane